Peugeot 208
Hybrid e-DCS6 Allure RIJKLAARPRIJS | FABRIEKSGARANTIE t/m 03-2027 | TOPSTAAT! | KEYLESS ENTRY | APPLE CARPLAY-ANDROID AUTO| PARKEERSENSOREN VOOR EN ACHTER |
Direct kopen, basisprijs: € 22.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.899,-
LEASEPRIJS: € 314,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.822,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | Hybrid e-DCS6 Allure RIJKLAARPRIJS | FABRIEKSGARANTIE t/m 03-2027 | TOPSTAAT! | KEYLESS ENTRY | APPLE CARPLAY-ANDROID AUTO| PARKEERSENSOREN VOOR EN ACHTER | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 maart 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 23.676 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 314,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KBD-74-T |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 495 kg |
| Gewicht: | 1.195 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 645 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- Radio-ontvangst digitaal
- Achterbankleuning gedeeld/klapbaar
- Achterbank neerklapbaar 1/3-2/3
- Achterbumper, Zwart glimmend
- Achterlichten LED
- Achterruit verwarmbaar
- Achterspoiler zwart glimmend
- Afstandsbediening voor Centrale vergrendeling
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Antislipregeling (ASR)
- Automatische airconditioning
- Automatische begeleidingsfunctie van de verlichting (Coming Home, Leaving Home)
- Automatische transmissie - Dubbelkoppeltransmissie (6-traps, Hybride)
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekerhouder voor
- Binnenspiegel met Dimautomaat
- Boordcomputer
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, links
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, rechts
- Buitenspiegel met Afdekkappen zwart
- Carrosserie: 5-deurs
- Centrale vergrendeling / Startsysteem Keyless Systeem
- Centrale vergrendeling incl. Portiervergrendeling automatisch
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) incl. Snelheidsbegrenzersysteem
- Dagrijlicht LED
- Elektr. remkrachtverdeling
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP, Bosch)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6e
- Grille Wagenkleur
- Hoofdairbag-systeem achter
- Inductielaadstation voor Smartphone
- Infotainment-systeem i-Connect
- Inschakelautomaat voor Rijlicht
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieur filter Stof- en pollenfilter
- Interieurinrichting: Siernaden gekleurd
- Isofix-houder voor Kinderzitje
- Kaartentas aan Voorstoelen
- Kinderslot elektrisch
- Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- Koplamp Eco-LED
- Lichtmetalen velgen
- Metallic-lak
- Metallic-lak Selenium-grijs
- Middenarmsteun voor
- Mild-Hybride 74 kW (Motor 1,2 L - 74 kW)
- Mobiele online diensten Mirror Screen
- Modelwijziging
- Multifunctioneel display met Kleurendisplay (DGT10CHD)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Otto-Partikelfilter (GPF)
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp voor en achter
- Parkeerrem elektrisch
- Peugeot Connect-Box / SOS-toets (Noodoproep voor Lokalisatie Voertuig)
- Portiergrepen buiten Wagenkleur
- Pyrotechnische Gordelspanner
- Raamopener elektrisch achter, sequentieel, met Inklembeveiliging
- Raamopener elektrisch voor
- Raamopener elektrisch voor links
- Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- RDW-leges
- Reservewielhouder Bak
- Rijassistent-systeem Actieve noodrem-assistent (Active Safety Brake)
- Rijassistent-systeem actieve Spoorassistent (Stuurassisentie)
- Rijassistent-systeem Botswaarschuwingssysteem
- Rijassistent-systeem Hill-start
- Rijassistent-systeem Noodrem-assistent
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning
- Rijassistent-systeem Vermoeidheidsdetectiesensor
- Rijmodusschakelaar
- Rookvrij
- Ruitenwisser met Regensensor
- Start-/stopsysteem
- Stoelbekleding/kussens: Stof/kunstleer
- Stoelverwarming voor
- Stoel voor links hoogteverstelbaar
- Stuur (Leer)
- Stuurbekrachtiging elektrisch
- Stuur met Multifunctie
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Voorruit geluidsisolerend
- Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels
- Zij-airbag voor
- Zijruiten achter en Achterruit donker getint